UMYS.ORG ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
 
Lütfen bunları dikkatlice okuyunuz. “KABUL EDİYORUM” DÜĞMESİNE TIKLAMAK SURETİYLE BU HÜKÜM VE ŞARTLARIN TÜMÜ (“SÖZLEŞME”) İLE BAĞLI OLMAYI KABUL ETTİĞİNİZİ BEYAN EDERSİNİZ.
 1. Umys.org bir hayır kurumu değildir.
 2. Umys.org mensupları da herhangi bir hayır kurumu mensubu değildir.
 3. Umys.org ve mensupları bir hayır kurumu adına para veya yardım toplamaz.
 4. Üye usulsüz ve yasalara aykırı davranış göstermesi durumunda Umys.org sorumlu tutulamaz.
 5. Umys.org, her üyenin hesabını yönetir. Umys.org bu işlem için 5TL ücret alır.
 6. Üyeler ödemiş oldukları 55 TL karşılığında ödeme yaptıkları tarihten itibaren başlamak kaydıyla Omega 3 Balık Yağı Kapsülünü 6 ay süreyle 20TL ye alma hakkına sahip olur. 6 aylık süre sona erdiğinde Omega 3 Balık Yağı Kapsülü fiyatı 40TL olacaktır.
 7. "Bir üye kendi adına birden fazla kayıt açamaz." Bu kural 3 Aralık 2014 tarihinde güncellenerek "Bir üye istediği kadar kayıt açabilir ancak 1. hesabına bağlı 5 aktif üye olduktan sonra 2. hesabını açabilir. 2. hesabına da en az 5 aktif üye kaydettikten sonra 3. hesabını açabilir. Yani her hesabına doğrudan bağlı en az 5 aktif üyesi olma zorunluluğu vardır. Aksi halde hileli işlem yapıldığı kanaatine varılarak hesap incelemeye alınır ve bu durum hesap iptaliyle sonuçlanabilir." şeklinde değiştirilmiştir.
 8. Hesabı pasif olan üyenin sistemde hiç bir gelir hakkı yoktur.
 9. Sistem iyi niyet ve güvene dayalı işlediğinden art niyetle kendi çıkarları için kullanan üye tespit edildiğinde üyeliği uyarı verilmeksizin iptal edilmeden önce kapsamlı inceleme mutlaka yapılacaktır.
 10. Üye kayıt ücretini ödediği anda 6 ay boyunca indirimli ürün alım hakkına sahip olur. İndirimli ürün alma hakkına sahip olmak için ödenen kayıt ücretinin hiç bir koşulda geri iadesi yapılmayacaktır.
 11. Üye kayıt formuna girişini yaptığı eposta ve cep telefonuna Elektronik Haberleşme kanununun 50/5 maddesi uyarınca reklam, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı SMS ve e-posta gönderilmesine izin verdiğini kabul eder.
 12. Üyenin bu sözleşme maddeleri dışında hiç bir mecburi ve yasal sorumluluğu yoktur.
 13. Umys.org ürün fiyatında ve sözleşme maddelerinde gerekli gördüğü durumlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 14. Ek olarak Sık Sorulan Sorular sayfasında yer alan maddeler de bu sözleşmeye dahildir.