Şuan: 1 UmysCoin = 1 Türk Lirası (1 Şubat 2017 = 1,10 Türk Lirası)

Giriş:

SÖZLEŞME & ŞARTLAR


Lütfen oturum açmadan önce aşağıdaki kuralları dikkatle okuyun.

Bu sisteme katılmak için ülkenizde yasal yaşta olduğunuzu kabul etmektesiniz ve her durumda minimum yaşınız 18 dir.

Umys.org nitelikli üyelere açılmıştır, bu sitenin kullanımı üyelerimiz ve bizzat kendileri tarafından davet edilen bireylerle sınırlandırılmıştır.

Umys.org'dan gelen tüm bilgi, iletişim, materyallerin istenmeyen ve gizli, gizli tutulması ve açıklamalara karşı korunması gerektiğini kabul ediyorsunuz. Dahası, burada yer alan bilgi, iletişim ve materyaller, kamuya açık olmayan teklif veya yasa dışı kanuni sayılabilecek herhangi bir yargı alanındaki yatırımlar için bir teklif, ne de herhangi bir talep çağrısı olarak görülmemelidir.

Bir üye tarafından verilen tüm veriler yalnızca kişisel olarak kullanılacak ve üçüncü taraflara açıklanmayacaktır. Umys.org herhangi bir veri kaybından sorumlu değildir.

Umys.org, web sitemizin bir üye tarafından koşul ve şartlarını ihlal etmesi ve / veya web sitesinin kullanımından kaynaklanan herhangi bir hasar, kayıp ve maliyetten sorumlu değildir. Bu siteyi herhangi bir yasadışı yolla kullanmayacağınızı ve yerel, ulusal ve uluslararası yasalarınıza saygı göstermeyi kabul ettiğinizi garanti etmiş olursunuz.

Bu programda istenmeyen postaya veya herhangi bir türe vazgeçmeyeceğiz. Spam ihlalcileri derhal ve kalıcı olarak programdan kaldırılacaktır.

Umys.org herhangi bir üyeyi açıklama yapmaksızın üyelik için kabul veya reddetme hakkını saklı tutar.

Yukarıdaki sorumluluk reddi beyannamesini kabul etmezseniz, lütfen daha ileri gitmeyin.

 

YEDEKLEME

AKTİF ÇALIŞIYOR

ÖDEME METODU

2013-2017 Umys.org. Tüm hakları saklıdır.